„Ta książka pomoże Ci stworzyć efektywną organizację franczyzową i warunki współpracy oparte na kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości.”

Monika Ferreira

„Ta książka pomoże Ci stworzyć efektywną organizację franczyzową i warunki współpracy oparte na kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości.” Monika Ferreira

Sprzedaż książki już wystartowała!

Pierwsza książka o tym, jak zbudować i rozwinąć skalowalny model zyskownej franczyzy biznesu franczyzodawcy i franczyzobiorcy, tzw. Franczyzy 2.0

Partnerzy Strategiczni

Poznaj case studies Franczyz 2.0 w książce – odkryj przewagi konkurencyjne skalujących się sieci franczyzowych.

Patronat merytoryczny

Patronat honorowy

Patronat medialny

Dlaczego powstała?

Prowadząc rozmowę z rynkiem poprzez publikacje, działalność w mediach, ale też w ramach Franczyza 2.0 – programu rozwoju strategicznego i organizacyjnego dla sieci franczyzowych, pomagam zarządom i menedżerom budować przedsiębiorcze i trwałe organizacje, nastawione na rentowny wzrost biznesu franczyzodawcy i franczyzobiorcy
Zależy mi na zintegrowaniu ekosystemu franczyzy w dyskusji o rozwiązaniach dla biznesu, aby jak najwięcej sieci sięgało po wyższy poziom zarządzania we franczyzie. Chodzi o to, aby dobre rozwiązania wchodziły do biznesu i wchodziły do gospodarki. Na rynku franczyzy dużo się dziś mówi się o problemach w relacji między dawcą i biorcą licencji. Rząd dąży do uregulowania rynku. Te problemy biorą się z konkretnych realnych uwarunkowań współpracy w sieciach, a szczególnie z niedodefiniowania i niedojrzałości strategicznej i organizacyjnej systemów. Książka jest odpowiedzią na potrzebę wiedzy o maksymalizowaniu wzrostu biznesu i budowaniu sieci, w których przy rosnącej skali zarabia franczyzodawca i franczyzobiorca.

Dlaczego warto?

  • poznasz teorię dotyczącą budowania skalowalnych modeli zyskownej franczyzy biznesu franczyzodawcy i franczyzobiorcy
  • otrzymasz frameworki, które pozwolą przełożyć wiedzę na praktykę
  • dowiesz się o skutecznych strategiach wzrostu i budowania kultury organizacyjnej

Dziękuję za pobranie fragmentu książki. Sprawdź swój adres e-mail i potwierdź go, aby odebrać darmowy rozdział.

Dla kogo?

Zarządzających i Menedżerów we franczyzie, którzy chcą zdobyć wiedzę i kompetencje w zakresie zarządzania strategicznego, operacyjnego i finansowego systemami sieciowymi i stawać się 2.0.
Franczyzobiorców, którzy chcą dowiedzieć się, jak wykorzystywać know how i rozwiązania zarządcze franczyzodawcy do zwiększania skali i efektywności swojego lokalnego biznesu.
Kandydatów na Franczyzobiorców, którzy chcą dowiedzieć się, jak rozpoznać dobrą franczyzę i jak znaleźć sieć dopasowaną do swojego stylu życia, ambicji i osobistego wyższego celu.
Przedsiębiorców i Kadry Zarządzającej, którzy rozważą franczyzę jako strategię wzrostu i chcą dowiedzieć się, jak zbudować zyskowny system franczyzowy.
Interesariuszy w ekosystemie franczyzy, którzy chcą zrozumieć bariery wzrostu sieci franczyzowych i pomóc na nie odpowiedzieć.

O Autorce

Nazywam się Monika Ferreira i jestem Founding Partnerem i Doradcą Strategicznym w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy oraz Autorką Projektu Franczyza 2.0. Strategia. Edukacja. Technologia. Pomagam zarządom i przedsiębiorcom tworzyć strategie skalowania i budować przedsiębiorcze i trwałe organizacje franczyzowe, nastawione na rentowny wzrost biznesu franczyzodawcy i franczyzobiorcy. Wierzę, że w długim terminie przetrwają sieci, które będą rozwijały przewagę konkurencyjną nie tylko dzięki wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań strategicznych i organizacyjnych, ale które jednocześnie będą umiały stworzyć warunki dla rozwoju człowieka – franczyzobiorcy – przedsiębiorcy w sieci. Od 15 lat pomagam przedsiębiorcom i spółkom, którzy rozwijają swój biznes w oparciu o model franczyzy. W rezultacie moich doświadczeń, najpierw jako Franczyzodawca, potem jako CEO po sprzedaży biznesu inwestorowi branżowemu, a teraz jako Doradca, stworzyłam program strategicznego i organizacyjnego rozwoju sieci franczyzowych Franczyza 2.0 Partners, oparty na mojej autorskiej metodyce budowania systemów sieciowych Franczyza 2.0. Dzięki programowi mogę teraz pomagać sieciom w tworzeniu efektywnych organizacji franczyzowych i warunków współpracy opartych na kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości. Zależy mi, aby dzięki zdolności uczenia się, wszyscy, zarówno jako sieć, jak i pojedynczy franczyzobiorcy, przedsiębiorcy, menedżerowie stawali się 2.0 i umieli konkurować i rozwijać zyskowny biznes nowej ekonomii.
Wierzę, że franczyza, jest przede wszystkim o ludziach bez względu na to czy jest technologiczna, czy działająca tradycyjnie.

Pobierz bezpłatny rozdział

Pobierz bezpłatny rozdział książki Franczyza 2.0. Strategie skalowania sieci franczyzowych i zobacz dlaczego warto już dziś zamówić książkę w przedsprzedaży.